KOLOREKTUM.CZ | SCREENING KOLOREKTÁLNÍHO KARCINOMU [ISSN 1804-0888]
česky | english | mapa webu
Pro veřejnost KONTAKTY Infolinky a poradny

Na koho se obrátit pro radu?

Informační telefonní linky

Onkologické informační centrum MOÚ

Telefonní číslo: 800 222 322
Provozní doba: Každý všední den od 8.00 do 15.00 hod.
  Potřebujete vědět, jak se chránit před zhoubnými nádory? Máte obavy, jestli onemocnění zavčas poznáte? Máte otázky k diagnostickým metodám nebo léčbě? Léčí se člen Vaší rodiny a Vy nevíte, co si v této složité situaci počít? Zavolejte na naši bezplatnou informační linku (viz výše) nebo navštivte osobně Onkologické informační centrum MOÚ. Najdete nás ve 3. patře nové budovy Masarykova onkologického ústavu v Brně (Žlutý kopec 7, 656 53 Brno) nad centrální evidencí, vždy od pondělí do pátku od 8.00 do 15.00 hod.

Liga proti rakovině Praha - nádorová telefonní linka

Telefonní číslo: 224 920 935
Provozní doba: Každý všední den od 9.00 do 16.00 hod.
  Zkušení odborníci odpovídají na jakékoli otázky týkající se nádorových nemocí a předcházení jim. Je možné domluvit si i osobní konzultace. Nádorová telefonní linka je v provozu každý pracovní den od 9 do 16 h, mimo tuto dobu je na čísle k dispozici záznamník.

On-line podpora

Onkomaják

WWW stránky: http://www.onkomajak.cz
  Diagnóza rakovina může člověka zlomit fyzicky i psychicky. Onkomaják proto vytvořil jedinečnou možnost, webovou komunitní stránku, pro pacienty, jejich rodiny, lékaře a podporovatele, aby trvale podporoval NEZLOMNÉ, podpořil je ve sdílení svých příběhů, inspiroval, dal jim možnost setkávat se spolu, diskutovat s odborníky. NEZLOMNÝ je nejen onkologický pacient, který se nevzdává, pere se s rakovinou i s následky onemocnění a léčby, které se promítají do každodennosti. Nebojíme se o problémech mluvit. Nebojím se být slyšet jako pacient, vyléčený pacient či podporovatel. Komunita Nezlomných zahrnuje profily lidí, kteří podporují své nemocné partnery rodiče, děti, kamarády. Jsou to ti, kteří vám dodají optimismus. Jsou to lékaři, kteří se snaží s laskavou tváří poskytovat informace k léčbě. Jsou to všichni lidé, kteří se potýkají či potýkali s podobnými problémy. Nebojí se o diagnóze mluvit, nestydí se za ni.

Poslední aktualizace: 6. 8. 2014